נופש משפחתי בטרק ים אכזיב

אוהלי גלמפינג ממוזגים | שייט בסירות טורנדו | טיולי רייזרים | אטרקציות ימיות

1/10

לינה באוהלי גלמפינג

מוזמנים ללינה בחיק הטבע אבל בסטייל!
אוהלי גלאמפינג ממוזגים ומאובזרים עם מיטות פוטון וריהוט אלטרנטיבי. במתחם שירותים ומקלחות עם מים חמים, מתחם דשא ירוק ענקי, מטבח משותף לשימוש חופשי, בר קאריבי ומתחם רביצה. מתחם טרק ים אכזיב נמצא מרחק הליכה מחוף הים וללגונות הטורקיז של אכזיב. ממש מול אלי אביבי והגן הלאומי אכזיב.

שייט בסירות טורנדו

טרק ים מזמינה אתכם לחוויית שייט נדירה בסירות טורנדו מהירות מלגונות אכזיב הקסומות אל מצוק ראש הנקרה. מדריך מיומן ואדיב יעביר את השייט המרתק ויעצור להסברים ולתצפיות בזוויות נוף לא שגרתיות. רוצים לשדרג את החוויה? שדרגו את השייט בשנירקול נדיר לצד אחד מהאיים המוגנים בשמורה. משקפות, שנורקל ואפוד ציפה – עלינו.
מוזמנים לחוויה מלאה באדרנלין, ים רוח וחופש!

1/11
1/4

רייזרים בטרק ים אכזיב

הצטרפו אלינו לחוויית נהיגה עצמית ברכבי שטח [רייזרים] על רקע הנופים המהממים של הגליל המערבי : טרק ים אכזיב וטרקטורוני הצפון מזמינים אתכם לטיול חווייתי מרחק נגיעה מהחופים היפים בארץ! בואו והרגישו את האדרנלין המתפרץ בזמן שרגלכם לוחצת על דוושת הגז ואת הקסם הים-תיכוני הסובב אותנו במהלך המסלול. מסלולינו , מגוונים באורכיהם, משלבים נהיגה בשבילים המקיפים את יישובי האיזור, וכוללים עצירות לתצפיות מרהיבות על גבול הלבנון, רכס סולם צור ורצועת החופים היפה במדינה: מראש הנקרה ועד אכזיב.

רוצים גם? שלחו פרטים

200308953_2908626156059243_1220264188104